Cart
Menu

GEBO

gebo
Gebo Armaturen - це міжнародна організація, яка була заснована на території Германії 1918 р. Густавом і Генріком Ельсперманами. Спочатку фірма займалась оптовим продажем труб.

 

 

 

В тридцятих роках фірма запатентувала систему зажимних кілець, і впровадила на ринок компоненти техніки з'єднання труб під знаком "GEBO". Принцип дії їх в з'єднані труб міцним ущільненням за допомогою системы затискних кілець та прокладок, що дає можливість швидко здійснити ремонт і монтаж без застосування зварки та нарізання різьби. В 1993 виробництво перенесли в Польшу.

 

 

 

З 2001 року продукція GEBO з"явилася на ринку України. Як результат торгова марка та продукція GEBO на сьогоднішній час має великий попит серед багатьох профільних компаній.

 

 

 

За допомогою продукції GEBO Ви легко і швидко зможете підключити, без застосування зварювальних робіт: пральну машинку, рушникосушарку, бойлер, під'єднати труби опалення, зробити відвід води від існуючої труби, заглушити закінчення труби, з'єднати труби з різних матеріалів і багато іншого. Простий і зручний монтаж продукції GEBO заощадить Ваш час і гроші.

 

 

 

Продукція "GEBO" (Гебо) в основній своїй масі призначена для використання в ремонтно-монтажних і пусконалагоджувальних роботах при вже існуючому і функціонуєчому водо- чи газопроводі, а в разі крайньої необхідності провести ремонтно-монтажні роботи, викликані аварією або внесенням змін до структури побудови трубопроводу.

 

 

 

VANTUZ интернет-магазин

График работы
Пн. - Пт. с 10.00 до 18.00
Сб. с 11.00 до 16.00
Вс. Выходной

Vantuz в соцсетях

social facebook social google plus social instagram social kontakt social twitter

Войдите или зарегистрируйтесь

Notice: Undefined index: login in /home/vantuz00/vantuz.com.ua/www/templates/gk_storebox/layouts/blocks/tools/login.php on line 22
" />